UD 1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
8 dec. 14:00 UD W. 1 Rood Zwart 1 J.H.J. (Jan) Olijslager Te spelen
10 dec. 19:30 UD W. 1 ASV '57 1 J.J. (John) Schumer Te spelen
15 dec. 14:00 S.V. Vasse 1 UD W. 1 F. (Frans) van Lune Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
1 dec. Fleringen 1 UD W. 1 4 - 0
24 nov. UD W. 1 Delden 1 1 - 2
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SDOUC 1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 ASV '57 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 Oranje Nassau 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
4 Achilles '12 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
5 ATC '65 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
6 SVZW 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
7 AZSV 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
8 FC 't Centrum 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 Be Quick Z. 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
10 DSVD 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
11 SV De Lutte 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
12 HSC '21 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
13 RKZVC 1 1 0 0 3 4 2 2 0
14 Sportclub Overdinkel 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
15 Barbaros 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
16 Concordia-W 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
17 Grol 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
18 VVG '25 1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
19 AZSV 1 1 0 0 3 2 1 1 0
20 KSV 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
21 Sparta E. 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
22 De Tukkers 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
23 ATC '65 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
24 Quick '20 1 1 0 0 3 2 2 0 0
25 FC Dinxperlo 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
26 TVC '28 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
27 UD W. 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
28 Enter 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
29 Harfsen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Keijenburgse Boys 1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
31 NEO 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
32 TVO 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
33 Silvolde 1 0 0 1 0 1 1 0 0
34 Bentelo 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
35 Rietmolen 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
36 FC Suryoye-Mediterraneo 1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
37 Haarle 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
38 Rigtersbleek 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
39 S.V. Vasse 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
40 VIOD 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
41 Enter Vooruit 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
42 Tubantia 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
43 Wolfersveen 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
44 Hoeve Vooruit 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
45 Warnsveldse Boys 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
46 Witkampers 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
47 Delden 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
48 PH 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
49 EMOS 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
50 Sportlust Glanerbrug 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
51 FC Winterswijk 2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
52 Longa '30 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
53 Pax 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
54 Ulftse Boys 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
55 Almelo 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
56 Oldenzaal 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
57 FC Zutphen 1 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 1 3 2 0 1 6 12 10 2 0
2 RSC 1 3 1 1 1 4 7 5 2 0
3 Diepenheim 1 3 1 1 1 4 5 8 -3 0
4 Holten 1 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 KOSC 1 9 7 2 0 23 20 6 14 0
2 S.V. Vasse 1 10 7 0 3 21 28 13 15 0
3 Almelo 1 10 5 2 3 17 24 16 8 0
4 Delden 1 10 5 2 3 17 28 25 3 0
5 Fleringen 1 10 5 2 3 17 20 21 -1 0
6 La Première 1 10 4 2 4 14 22 19 3 0
7 EMOS 1 10 4 1 5 13 20 17 3 0
8 Oldenzaal 1 9 3 3 3 12 21 22 -1 0
9 Sportclub Overdinkel 1 9 3 2 4 11 12 16 -4 0
10 UD W. 1 10 3 2 5 11 13 22 -9 0
11 Juventa '12 1 10 3 2 5 11 14 25 -11 0
12 Rood Zwart 1 9 2 3 4 9 13 16 -3 0
13 Sportlust Vroomshoop 1 10 1 4 5 7 15 22 -7 0
14 De Tubanters 1897 1 10 2 1 7 7 13 23 -10 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Achilles '12 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ASV '57 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ATC '65 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ATC '65 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 AZSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AZSV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Barbaros 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Be Quick Z. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC 't Centrum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Concordia-W 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Dinxperlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DSVD 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Enter 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Grol 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Harfsen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 HSC '21 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 KSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SV De Lutte 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Oranje Nassau 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Quick '20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 RKZVC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SDOUC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Sparta E. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Sportclub Overdinkel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 SVZW 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 De Tukkers 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 TVC '28 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 UD W. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 VVG '25 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Teamindeling

Spelers
Stef Assen
Bart Banierink
Peter Banierink
Bouke Bijen
Etienne Borggreve
Stijn Brouwers
Jelle Ensink
Bart Essink
Douwe Hofhuis
Dries Hofhuis
Daan Knikhuis
Collin Lansink
Rens Lubben
Wout Lubben
Florian Mecklenkamp
Sebastiaan Mecklenkamp
Nick Meijerink
Gijs Muller
Mart Paus
Wouter Plegt
Jasper Snijders
Niels Uit het Broek
Evert Welman
Rick Zwiers
Jordi Snijders
Robin Leijdekkers
Indy Assen
Jurgen Harperink
Thomas Harperink
Luuk Lohuis
Jaimy Oosterik
Wouter Tijdhof
Bas Knikhuis
Tom Spitshuis
Begeleiding
Arno Knapen Trainer
Jos Vreeswijk Hersteltrainer
Coen Kamphuis Verzorger
Gerard Lubben Leider
Hans Beernink Leider
Robert Spijker Leider
Marten Beernink Vlagger
Leo Bekhuis Keeperstrainer
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
Selectie 1 en 2. Zodra de indeling bekend is worden deze ook hier gescheiden.